Przejdź do treści

WYSYŁKOWA NAPRAWA TELEFONÓW

CAŁA POLSKA

SPRAWDŹ CENĘ NAPRAWY

Bezproblemowa Naprawa Telefonów z Dostawą do Domu – Obsługujemy Całą Polskę!

Serwisowanie telefonów wysyłkowych ma dla nas absolutny priorytet.

Zakładamy, że telefony naprawione zostaną i odesłane do Klienta w ciągu 24 godzin roboczych od momentu ich dostarczenia do nas. Jeśli telefon dotrze do naszej placówki w pierwszej połowie dnia, zazwyczaj jest on gotowy do odesłania jeszcze tego samego dnia.

Dla urządzeń dostarczonych po godzinie 17:00, gwarantujemy wysyłkę na następny dzień roboczy.

W przypadku wykrycia dodatkowych problemów podczas procesu naprawy, zawsze konsultujemy się z Klientem przed podjęciem dalszych działań.

Jeśli interesuje Cię usługa Door to door, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem 534196963. Nasi specjaliści są gotowi służyć pomocą i doradztwem.

ZAMÓW NAPRAWĘ
TELEFONU

Zbity ekran? Bez problemu wymieniamy go jeszcze tego samego dnia, gdy Twój telefon dotrze do naszego serwisu!

SPRAWDŹ WYCENĘ KOSZTÓW LUB ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA NAPRAWĘ, JEŚLI NIE JESTEŚ W STANIE OSOBIŚCIE NAS ODWIEDZIĆ.

Telefony nadsyłane mają u nas absolutny priorytet!

ZAMÓW SERWIS
TELEFONU

Oferujemy usługę door to door dla Twojej wygody.

Możemy przyjąć Twoje urządzenie do płatnej wymiany zakupionych części, zgodnie z regulaminem Allegro.

Wymieniamy wyświetlacze w 99% urządzeń mobilnych na rynku.

Telefony nadsyłane są dla nas najważniejsze!

ADRES DO WYSYŁKI

ul. 3Maja 16
20-078 Lublin

Tel.: 534196963

Email: dario@gsmlublin.pl

WYSYŁKA DO PACZKOMATU

Paczkomat LUB04M
ul. Peowiaków 6 20-007 Lublin

Tel.: 534196963

Email: dario@gsmlublin.pl

JAK WYSŁAĆ TELEFON DO NAS?

 1. ZABEZPIECZ SWÓJ TELEFON: Najpierw upewnij się, że Twoje urządzenie jest odpowiednio zabezpieczone. Najlepiej owinąć telefon w folię bąbelkową lub umieścić go w twardej etui, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom podczas transportu.
 2. UMIEŚĆ TELEFON W KARTONIE: Umieść zabezpieczony telefon w małym, mocnym kartonie. Jeżeli masz, możesz dodać dodatkowe wypełnienie, takie jak styropian, papier gazetowy czy folię bąbelkową, aby zapewnić dodatkową ochronę.
 3. DOŁĄCZ INFORMACJE O SOBIE I URZĄDZENIU: Napisz krótką notatkę z Twoim imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu, adresem e-mail, a także krótkim opisem problemu. Umieść notatkę wewnątrz kartonu razem z telefonem.
 4. ADRESUJ PACZKĘ: Na zewnątrz paczki napisz następujący adres: ul. 3Maja 16 20-078 Lublin

JAK WYSŁAĆ TELEFON DO PACZKOMATU

 1. ZABEZPIECZ TELEFON: Zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie swojego urządzenia. Wykorzystaj folię bąbelkową lub mocne etui, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia telefonu podczas transportu.
 2. UMIEŚĆ TELEFON W KARTONIE: Po zabezpieczeniu telefonu, umieść go w solidnym kartonie. Jeśli jest taka możliwość, dodaj dodatkowe wypełnienie – styropian, stary papier, folię bąbelkową, by zwiększyć ochronę.
 3. DOŁĄCZ SWOJE DANE I OPIS PROBLEMU: Przygotuj krótką notatkę zawierającą Twoje dane kontaktowe – imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz opis problemu z telefonem. Notatkę umieść w kartonie razem z telefonem.
 4. ZAMKNIJ I ADRESUJ PACZKĘ: Zamknij karton i napisz na zewnątrz adres: Paczkomat LUB04M, ul. Peowiaków 6, 20-007 Lublin

Zachowaj potwierdzenie wysyłki do momentu, aż otrzymasz od nas potwierdzenie odbioru paczki. Po otrzymaniu Twojego telefonu, niezwłocznie rozpoczniemy proces naprawy i skontaktujemy się z Tobą, aby omówić wszystko, co jest związane z dalszymi działaniami.

FORMULARZ DOOR TO DOOR

  * Oświadczam, iż zapoznałem/am się z Regulaminem Serwisu oraz Polityką Prywatności i akceptuję zawarte w nich warunki.

  DOBRY SERWIS TELEFONÓW I KOMPUTERÓW

  ul. 3 Maja 16,
  20-078 Lublin

  OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  Łukasz R2d2
  Łukasz R2d2
  2024-01-24
  Telefon (dość nietypowy model) zaniosłem do naprawy do tego serwisu już jakiś czas temu, jednak opinię dodaję teraz - wolałem mieć 100% pewności. Co tu dużo mówić, profesjonalnie i bardzo szybko, wymienione elementy spasowane i dobrze uszczelnione (a to istotna kwestia!) Dodatkowo Pan podjął się naprawy, gdzie INNE serwisy NIE chciały podejmować próby nawet. Wszystko działa sprawnie a posiadany przeze mnie unikat ma drugie życie. Ciężki problem? Nie dla tego serwisu :) gorąco polecam, do tego miło, uprzejmie, niedrogo. Dziękuję!
  Kamil
  Kamil
  2024-01-21
  Wielkie dzięki za pomoc w uratowaniu tabletach dla dziecka. W sobotę gdzie wszyscy do których pisałem, telefonowałem odmówili. Polecam
  Jacek Wójcik
  Jacek Wójcik
  2024-01-08
  Pełen profesjonalizm,szybkość działania, bardzo przyzwoite ceny u mnie wymiana gniazda USB w telefonie na CITO , 20 minut i temat zamknięty.Miło , szybko , skutecznie ,niedrogo i sympatycznie , na pewno jak będę w potrzebie to wrócę .Polecam Jacek Nałęczów.
  Dominika Szukalska
  Dominika Szukalska
  2023-12-12
  Polecam z całego serca. Rozbity telefon naprawiony od ręki w niecałą godzinę. W dodatku bardzo miła i sprawna obsługa. Można się bez problemu dogadać i poradzić w razie potrzeby :)
  Stefan Czelej
  Stefan Czelej
  2023-10-19
  Byłem w tym serwisie.Moja żona kupiła telefon i nigdzie nie mogła go dać do naprawy odsyłano żonę z przysłowiowym kwitkiem. Szukałem w internecie punktu naprawy i trafiłem na ten punkt. Pan jest naprawdę bardzo dobry w swojej pracy naprawił moduł zasilający i komórka jest jak nowa całość trwała 2 dni i nie kosztowała jak na taką naprawę dużo.Polecam ten punkt naprawy szczerze.
  Arkadiusz Syta
  Arkadiusz Syta
  2023-10-19
  Miła obsługa i bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Telefon naprawiony na czas i bez żadnych ukrytych kosztów. Cena za serwis bardzo rozsądna.
  Mariusz Przysiwek Przysiwek
  Mariusz Przysiwek Przysiwek
  2023-03-21
  Super